Moje výrobky

Moje výrobky

Rustikální mistička z lipového dřeva. Lipové dřevo pomáhá léčit srdce a mezilidské vztahy. Milá energie lípy harmonizuje celý oběhový a cévní systém.

Smrkové hodiny vystihující přírodní motivy: troubícího jelena v lese. Ošetřeno olejem zvýrazňujícím strukturu a barvu dřeva. Ideální pro milovníky přírody.

Smrkové hodiny s motivem koťátka, jeho stop a klubíčka. Obrázky na hodinách jsou vypálené. Spojení ohně a dřeva dává vyniknout zemským elementům.

Nástěnné hodiny v moderním elegantním stylu vznikly ze smrkového dřeva. Vábí svým rustikálním vzezřením. Pevná energie smrku pomáhá harmonizovat místnost a elegantní styl ve spojení se stářím dřeva vybízí k tomu, aby ozvláštnil každý obývací pokoj.

Akát, dřevo plné optimismu. Kdy jindy dodat pozitivní energii, optimismus a posílit vystresované tělo a duši než na svatbě. Novomanželé chtěli být spojeni s přírodou a tato sluneční energie ve dřevě jim určitě rozsvítila svatební den.

Někdy je čistota tvarů prostě a jednoduše nejvíc. Vzbuzuje v nás harmonii, krásu, souznění kruhu a jeho symboliku. Spolu s energií smrku můžeme žasnout nad stromem, který symbolizuje zrození života. Dodává nám pocit síly, pevnosti a upevňuje nejen tělo, ale také posiluje naši nervovou soustavu.

Lípa, svaté dřevo. Co víc dát někomu než lípu. Dřevo, které posiluje srdce, má omlazující schopnosti a pomáhá při problémech a nespavosti. Lípa vám může pomoci nalézt pravdu ... no a když se zadíváte do plamene a naladíte se na její energii, kdo ví, co se stane...

Třešňová váza potěší hlavně ženy. Nejen že je výborným doplňkem na suché dekorace domova, ale třešňové dřevo dodává odvahu a snižuje únavu. Jeho energie pomáhá omlazovat tělo i obličej a dodává sílu, svěžest a naději do budoucna.

Srdce ze švestkového dřeva. Kořen švestky, ze kterého srdce z lásky vzniklo, pomáhá léčit partnerské vztahy. Chrání srdce a dodává energii.

Buková miska se svícnem se hodí na každou příležitost. Díky misce kolem svíčky si můžete zvolit dekoraci dle svého uvážení: vánoční, velikonoční či pouze podzimní, jarní.